ViAlp


Originální programy na horáchOriginální firemní akce ViAlp si vybraly zázemí střediska Monte Bondone, které nabízí exkluzivní termíny v průběhu zimy (prosinec – duben). Jedná se o moderní středisko s garancí sněhové pokrývky, které je jištěno 100% pokrytím umělým zasněžením. Jižní část italských Alp vykazuje nejvyšší počet slunečných dnů, a proto je Monte Bondone tím pravým místem pro programy, kde se snoubí aktivní program s nádhernou scenérií a krásnými výhledy.

Varianty programů umožňují reagovat i na nepříznivé výkyvy počasí, kdy jsou připraveny vycházky na sněžnicích, strategické programy v místnostech i city bound programy v blízkém městě Trento. Garantujeme prostě program za jakéhokoliv počasí bez snížení kvality a intenzity dohodnutého scénáře. Absence nudy je naším základním kamenem všech programů.

Nebojte se Italů a Itálie. Angličtina a čeština jsou standardem. Velká oblíbenost nejbližšího italského střediska mezi Čechy poznamenala hotely natolik, že zde najdete české animátory a delegáty. ViAlp pro Vás však zajišťuje komplexní servis, který zahrnuje komunikaci s ubytovacími středisky a veškerou logistiku pobytu a akcí. Na Vás je jen vstřebávat krásu hor a prožitky.

Zavoláme Vám

Zanechejte nám na Vás kontakt a my se vám ozveme. Nejlepší bude se dohodnout, co říkáte?

Kontakt

Gm5, s.r.o.
Perná 133, Perná 69186
IČ: 26953048
C 47612, KS v Brně

+420 603 779 309
info@gm5.cz