Lovecká Chata


Horka nad Moravou, CZLovecká chata je situována v krásném prostředí řeky Moravy, v místě lužních lesů CHKO Litovelské Pomoraví v obci Horka nad Moravou (8 km od města Olomouc). Středisko nabízí ubytování v několika kategoriích s celkovou kapacitou  55 míst ve dvou a třílůžkových pokojích.

Lovecká chata aktuálně prochází nákladnou rekonstrukcí, která navýší kvalitativní úroveň ubytování, zkvalitňuje zázemí pro seminární a kurzovní činnost. V chatě se nachází stylová restaurace,  unikátní indoorové lanové centrum v kryté jízdárně, fotbalové a beachvolejbalové hřiště. Nejbližší okolí chaty je vhodné pro outdoorové programy, cyklistiku, vyjížďky na koních , in-line bruslení a turistiku. 

Společnost GM5 - Centrum dobrodružné výchovy a vzdělávání, je exkluzivním partnerem v oblasti programů a ktivit pro klenty a návštěvníky střediska Lovecká chata.

Společně s managementem střediska Lovecká chata měníme středisko na moderní zařízení s rodinnou atmosférou, které nabízí řadu možností aktivního trávení volného času jak pro děti, tak i pro dospělé.

Více informací na www.lovecka.cz  www.dobrodruzna-morava.cz

 

Zavoláme Vám

Zanechejte nám na Vás kontakt a my se vám ozveme. Nejlepší bude se dohodnout, co říkáte?

Kontakt

Gm5, s.r.o.
Perná 133, Perná 69186
IČ: 26953048
C 47612, KS v Brně

+420 603 779 309
info@gm5.cz