Teambuilding


Komunikace a spolupráceTyto akce poskytují široký prostor pro formu, jak pozitivně a efektivně působit na tým lidí. Program přináší pocity sebepoznání, vzájemného poznání v neformálním prostředí, vzájemného povzbuzování a přijímání individuálních i skupinových výzev. Program má svoji vnitřní strukturu s důrazem na "utužení" pracovního kolektivu. Program je vhodným prostředkem oslovení obchodních partnerů, významných zákazníků, zaplní přestávky prezentačních akcí. Zpracováváme scénáře pro širokou veřejnost v oblasti podpory prodeje, zviditelnění zákazníka široké veřejnosti.

  • Multi task – standardizovaný program s širokým spektrem aktivit k výběru. Vhodný do interiéru i přírody. Varianty skupinové výzvy i testu schopností několika týmů najednou
  • Pevnost Boyard – program motivovaný oblíbenou televizní soutěží. 
  • Outdoor Scrable – outdoorová alternativa oblíbené deskové hry. Jako první jsme zařadily další adrenalinové prvky s cílem umocnit skupinový prožitek a výzvu.
  • Paintball – máme k dispozici profesionální mobilní paintballové hřiště, lesní hřiště Všemina a až 100 profesionálních kompletů s poloautomatickými značkovači poháněnými vzduchem. 
  • Motorové čtyřkolky a další aktivity z naší nabídky aktivit pomáhají klientům vždy vybrat to, co účastníky programu zaujme a nadchne

Zavoláme Vám

Zanechejte nám na Vás kontakt a my se vám ozveme. Nejlepší bude se dohodnout, co říkáte?

Kontakt

Gm5, s.r.o.
Perná 133, Perná 69186
IČ: 26953048
C 47612, KS v Brně

+420 603 779 309
info@gm5.cz